Vánoční trendy pro letošní rok

Každé Vánoce je trendy jiná barva výzdoby a nejinak tomu je i letos. Do jaké barvy by měla ladit moderní domácnost v roce 2019? Letos vede prim jednoznačně světle růžová barva, která se nejčastěji kombinuje se sněhově bílou. Odvážlivci ovšem mohou zvolit ke kombinaci i jiné barvy. Designérům se osvědčila kombinace růžové a červené nebo luxusně působící kombinace růžové a hnědé či růžové a zlaté. V obchodech můžete sehnat světle růžové ozdoby na vánoční stromeček ve všech materiálech. Pro větší konzervativce je letos moderní také barva červená a různé norské vzory na ložním prádle, dekorativních polštářích, dekách nebo také na slavnostním prostírání ke štědrovečerní večeři. Koupí takového prostírání určitě neuděláte chybu, protože působí velmi sváteční atmosférou a je velmi praktické.
Vánoční věnec
Dále jsou také moderní různé postavičky sobů, sněhuláků a také pokračuje loňský boom skřítků různých velikostí a materiálů. Těmito postavičkami může vyzdobit nejen svou domácnost, ale také zahrady a předzahrádky, kde budou vítat každou vaší návštěvu.
Novinkou pro letošní rok jsou také neopadavé adventní věnce a svícny, kde je chvojí nahrazeno různými stálými materiály, jako jsou peříčka, různé látky, vaty nebo adventní věnce potažené pleteninou například ze starých svetrů nebo šál. Vedle ovšem nešlápnete také s věncem a výzdobou z přírodních materiálů, k dispozici jsou šišky a různé lesní plody nebo nasušené plátky jablek, pomerančů, mandarinek nebo citronů v kombinaci se skořicí a badyánem.
Vánoční koule růžové
Pokud jste zastáncem klasických Vánoc, určitě neuděláte chybu ani pestrobarevnou výzdobou a adventním věncem nebo svícnem z pravého chvojí, které svou nezaměnitelnou vůní dodá Vánocům tu pravou sváteční atmosféru.
Věříme, že ať zvolíte moderní styl nebo klasickou výzdobu, dokážete svůj domov vyzdobit a připravit na sváteční dny, kdy budete odpočívat se svou rodinou a svými blízkými. Nezapomeňte však, že letošní adventní čas začíná již nedělí prvního prosince.