Silvestr a jak jej oslavit?

V tento den samozřejmě nesmí chybět občerstvení, ať už chlebíčky, jednohubky, obložené mísy, či cokoliv co máte rádi a co nachystáte. A na co nesmíte zapomenout? No přece přípitek! Ale ten až o půl noci.

 

Trápí Vás, co budete dělat po celé odpoledne a večer až do rána. Můžete to samozřejmě nechat náhodě a pouze se bavit nebo si pustit cokoliv v televizi, ale pokud to nechcete nechat náhodě, mám pár návrhů.

Hra Monopoly

Pokud máte rádi společenské hry a bude Vás minimálně 4 je skvělá hra twister. Zde zjistíte, jak moc jste ohební a jak dlouho se dokážete udržet na barvených kolečkách. Pokud ze zdravotních důvodů nemůžete hrát tuto hru, jsou skvělé activity, kterou určitě všichni znáte. Jsou, ale lidé, kteří tuto hru nemají vůbec v lásce jako já. Skvělá alternativa je v tom případě Párty Alias. Ve hře skládáte rýmy, hádáte, předvádíte pantomimu apod.

 

Samozřejmě nemusíte hrát pouze společenské hry, ale dobrou variantou jsou herní konzole a hry pro více lidí. Pokud herní konzole máte, a máte také konzoli xbox s kinectem, máte o zábavu postaráno. Na kinect seženete spousty her pro více hráčů. Většinou seženete sporty (například bowling, olympijské hry, fotbal, ping pong, box, lyže a nespočet dalších), autíčka a poklice od hrnců Vám poslouží jako volant a zaručeně si užijete velkou zábavu. Dále můžete zvolit také hru, kde bude skákat přes různé překážky a bude plavat na raftech.

Silvestrovský ohňostroj

Jakmile Vás tato aktivita unaví, můžete si dát oddech u play station 4 a zábavného kvízu Knowledge is Power. K tomuto kvízu budete potřebovat telefony nebo tablety. Na začátku si vždy vyberete postavu, hodíte si selfie a jste připravení na začátek. Kvízy jsou z okruhu otázek, na které si jen vzpomenete. Před každou otázkou a odpovědi děláte hráčům naschvály a tím pádem jim poté odpovídání trvá déle a Vy máte větší šanci na výhru. Až dojdete k poslední pyramidě, tam se potom z jednoho z Vás stane vítěz.

 

Tak co? Přivedla jsem Vás aspoň na nápady, co vše se dá zažít o posledním večeru? Samozřejmě fantazií se meze nekladou a můžete hrát úplně cokoliv. Tak nesměle do toho. A hlavně nezapomeňte na půlnoc!