Skvělý design a výhodná cena

Hledáte nového společníka do obývacího pokoje? Chcete, aby se vám za každé situace skvěle lenošilo a odpočívalo? U nás jste na správném místě. Vyzkoušejte naše kožené sedací soupravy . Máme skutečně širokou nabídku, takže jistě naleznete takové posezení, které bude splňovat všechny vaše požadavky, ať už vzhledové, účelové a také samozřejmě finanční.

Svým zákazníkům nabízíme také různé výhody, jako je třeba doprava zdarma, tudíž ušetříte cestu a také především peníze, které můžete investovat na další doplňky bytu, které budou ladit s novým kusem nábytku, na kterém budete chtít strávit zbytek života, protože nic tak pohodlného jste ještě nezažili.
Příjemný kožený povrch vás jistě potěší, když vás bude v létě chladit, snadno se také očistí, oproti čalouněným gaučům, u kterých je čištění většinou komplikovanější. U našich modelů stačí pořídit kvalitní prostředek na ošetření kůže a už vás jistě nějaká skvrnka od vašich ratolestí nevyvede z míry.
Skvělé vybavení bytu

Pokud jste si z naší nabídky vybrali tu správnou sedací soupravu, jistě oceníte, že s ní můžete sladit další doplňky a nábytek, díky kterým bude váš domov působit modernějším a útulnějším dojmem. Také je jistě příjemné, mít vše sladěné a vychutnat si prožitek z estetického vnímání. Využijte některou z našich častých slev a ušetřete, čímž se vaše radost z nových věcí jistě mnohonásobně zvětší. Uvítáte to jistě vy, ale především vaše peněženka. Vychutnejte si luxusní efekt všeho nábytku vyrobeného z kůže, u nás je dostupný pro každého, díky velké nabídce si vybere téměř každý, náš nábytek jistě bude pasovat do bytu i většího domku, stačí vybrat ten správný kus.

Kdo nám aspoň půjčí?

Kdo na tomto světě nemá nic, ten si pochopitelně nežije nijak spokojeně, natož pak šťastně. Ale když chce někdo něco mít, nestačí mu jenom přát si to. Také si na to musí někde sehnat peníze. A protože se peníze nikde jen tak nepovalují a nikdo je ostatním lidem ani nerozdává na potkání, je obvyklé, že my lidé pracujeme nebo vyvíjíme jinou aktivitu, která směřuje k získání právě takových peněz v dostatečném objemu.

kreslená peněženka

Někdo se nechá ve snaze vydělat si od někoho zaměstnat, někdo soukromě podniká a někdo třeba pobírá důchod nebo nějaké ty sociální dávky. Ale ani v jednom případě z těch zmíněných není stoprocentní jistota, že si člověk vydělá tolik, kolik právě potřebuje, nebo raději ještě víc. Spíše bývá docela obvyklé, že získaných finančních prostředků není dost.

postava u bankomatu

A když tedy někdo nemá dost peněz k uspokojení všech svých potřeb? Co s tím? Kde je má vzít, když si je nevydělal? Odpovědí na tuto otázku může být jak v případě spotřebitelů, tak i v případě soukromých podnikatelů hypotéka bez dokládání příjmů. Jakkoliv se totiž pochopitelně jedná jenom o půjčku, a nikoliv o peníze, které by takový člověk v tísni dostal už napořád, může i tato alternativa leckomu v jeho finanční tísni pomoci. A to daleko spíše, než dejme tomu bankovní půjčky, protože se zde tolik nelpí ani na hodně velkých příjmech žadatele o půjčku, ani na dokonale čistých registrech dlužníků nebo jiných nesporných přednostech podobného žadatele. Tady jde v první řadě o to, zda může zájemce o půjčení si nabídnout na dobu splácení svého dluhu jako záruku nemovitý majetek. A pokud je to možné, dá se tu zajistit půjčení si peněz rychle, spolehlivě a natolik výhodně, že člověk až žasne.

A pokud si o podobnou hypotéku zažádáte, budete možná žasnout i vy. Jak snadno a výhodně vám tu půjčí, i kdyby vám všude jinde tuto možnost odpírali.

Co je to americká hypotéka a jak funguje?

Chcete investovat do pozemku, nemovitosti nebo jiné velké věci a potřebujete velký obnos financí, které momentálně nemáte k dispozici? Úvěr je logickým řešením vašeho problému a možnost, jak můžete splnit své sny bez ohledu na to, o co se přesně jedná. Dnes se podíváme na úvěr, o kterém jste možná slyšeli, ale přesně nevíte, o co se jedná.

Hypotéka finance dům

Půjčka, kterou můžete využít na cokoli

Nejlevnější americká hypotéka se může dostat na úrok od 3,30 % a peníze můžete využít podle svého rozhodnutí. Mnoho lidí často zmate slovo „hypotéka“, která je obvykle určena pouze na koupi pozemku, bytu nebo domu. V tomto případě to ale chodí trochu jinak. Důležité je vědět dvě věci:

  1. finance můžete použít na cokoli a bance nemusíte nic vysvětlovat,

  2. potřebujete nemovitost jako zástavu,

  3. hodnota musí být o 30 až 40 % vyšší než půjčená částka.

Bezúčelovou půjčku můžete po schválení a obdržení částky využít podle svého. Nikdo se nebude zajímat, jak jste ji využili a na co jste peníze použili. Je to pouze na vás. Někdo je využije na pořízení nového auta, zaplacení studia v zahraničí pro děti, velkou rodinnou dovolenou nebo splacení jiných úvěrů či kontokorentu. Ano, i na to je můžete použít.

Budova město nemovitost

Co budete potřebovat?

Základem je nemovitost, kterou dáte do zástavy. Další náležitosti se liší podle toho, jakou společnost zvolíte. V případě klasické banky budete potřebovat výpisy z účtů, potvrzení o příjmech a mnoho dalších dokumentů, které jsou zapotřebí u klasické hypotéky. V případě sjednání půjčky u nebankovní společnosti nebudete potřebovat téměř nic. Navíc si smlouvu budete moci sjednat online z pohodlí svého domova.

Podmínky přitom budete mít stejné a úrokovou sazbu hodně podobnou jako u tradiční společnosti. Smlouvu můžete uzavřít až na 20 let a splátky si rozložit, jak jen budete potřebovat. Díky tomu získáte úžasnou nabídku a možnost splácet podle toho, jaké budou vaše možnosti.

Kdy do banky míříte zbytečně?

Naše banka by tu měla být pro nás v případě jakéhokoliv finančního problému. Jenže už dávno neplatí, že banka nám podá pomocnou ruku, kdykoliv jí potřebujeme. Pokud si chceme splnit sen o vlastním bydlení nebo nové auto, bez hypotéky se nám to ve většině případů nepoštěstí. Právě pro takové případy je tu banka, která svým klientům dokáže nabídnout úvěrové produkty na míru. Jenže jak už je nám jistě známo, i banky mají své ale…

počítání peněz

Striktně nastavené tabulky některých bank jsou pro některé klienty opravdu nemilosrdné a tak se může stát, že i přes veškerou snahu nakonec žádost o úvěr banka zamítne. V některých případech přitom můžou být důvody pro zamítnutí úsměvné, jenže pro banku jste v tu chvíli rizikový žadatel a tolik potřebný úvěr vám zkrátka nenabídne. Jsou ale předem dané situace, na základě kterých nepochodíte u žádné banky. Víte, které to jsou?

  • Nepravidelný nebo doložitelný příjem

Nemůže nebo nechcete doložit měsíční příjem své bance? V takovém případě s vámi banka nebude ztrácet čas! Maminky na mateřské dovolené, studenti nebo zaměstnanci ve zkušební době, všem těmto žadatelům banka úvěr zamítne, jelikož představují příliš velké riziko. Banky totiž vycházejí z tzv. bonity klienta, která se stanovuje podle příjmů a výdajů žadatele.

  • Registr dlužníků

Další častý problém, proč řada žadatelů nakonec tížený úvěr nezíská. Stačí jeden jediný prohřešek při placení svých účtů a rázem se může v registru dlužníků objevit negativní záznam pod vaším jménem. Je jedno, že jste tento finanční prohřešek už dávno napravili, záznamy zůstávají v registru dlužníků i několik let. V případě insolvence je to dokonce celých pět let.

štos bankovek

Řešení existuje!

S řešením přišly nebankovní společnosti, které čekají na klienty, kterým byl úvěr v bance zamítnut s otevřenou náručí. Americká nebankovní hypotéka bez doložení příjmu je skvělou možností, jak nakonec vytoužené peníze přeci jenom získat.

Zabouchli vám v bance kvůli bonitě dveře před nosem?

Možná i vy jste se dlouho trápili výběrem té nejlepší půjčky, a najednou je všechno jinak. Třeba jen proto, že jste konečně vyrazili do banky, kde jste zjistili, že vám zde nejsou ochotni vyjít vstříc, anebo jinak řečeno, že zde nemají v nabídce žádný finanční produkt, jehož podmínky byste splňovali – zkrátka nemůžete o úvěr žádat. A těch důvodů, proč vám to v bance nemusí vyjít, je hned celá řada.

zlate mince

Nejčastějším problémem, který žadatele o peníze trápí, je bonita. Bonita žadatele je ukazatelem toho, zda bude schopný půjčku splácet. Jak nyní, tak i o pár let později, a stejně tak i v daleké budoucnosti. Každému je jistě okamžitě jasné, že není nic těžšího, než předvídat budoucnost. A tak tomu opravdu je. Nikdo neví, co se stane příští rok, anebo za dva roky, natož za deset let. Takže do výpočtu bonity jednotliví poskytovatelé půjček zahrnují nejrůznější faktory. A v opatrnosti jsou banky přeborníci.

Bonita se zdaleka nepočítá pouze z pravidelného příjmu a pravidelných výdajů, zahrnuje se do ní ještě celá řada dalších faktorů. A neměli byste být překvapeni ani tím, když vaše příjmy hodnotitelé automaticky poníží, a výdaje navýší.

Výsledek ovšem záleží i na vašem věku, vzdělání, zaměstnání, rodinném stavu, dětech, na tom, zda případně podnikáte, anebo zda si nesete nějaké finanční závazky z minulosti. Takže vyhovět všem těmto náročným požadavkům není vůbec snadné a jen málokomu se to plně podaří. Mnohem více je těch, kteří v bance právě kvůli hodnocení bonity zcela propadnou.

dolar bankovka

A co dál? Také vám to nevyšlo a peníze nutně potřebujete? Nezoufejte, vypravte se do nebankovní společnosti!

Právě zde můžete najít přesně takový úvěr, jaký nejvíce ze všeho potřebujete. Na výběr máte mnoho vynikajících produktů, ale pokud vás nejvíce ze všeho trápí bonita a obavy z nedostatečné výše vašich příjmů jsou opravdu na místě, pak si vyberte hypotéku bez doložení příjmu – ta vám přijde vhod! I v tomto případě se posouzení bonity nevyhnete, ale nároky budou rozumné!

Koronavirus bude hýbat ekonomikou

I když je koronavirus velkým strašákem posledních dní, pro české firmy by však mohl být v podstatě přínos a klíčem k otevření nových obchodních příležitostí. Po zklidnění situace by se mohly totiž uplatnit v Číně s kvalitním zdravotnickým materiálem. Čína samozřejmě nabízí za aktuální situace podporu místním firmám tak, aby se podařilo co nejvíce zmírnit dopady epidemie. Ty firmy, které byly zasaženy přímo touto epidemií mohou již nyní žádat o úlevy na nájmu a odvodech na sociálním pojištění.

obrázek respirátoru
Po odeznění epidemie koronaviru by se tedy na čínském trhu mohly čeští výrobci kvalitních ochranných masek, respirátorů i roušek velmi dobře uplatnit. Tyto zdravotnické potřeby totiž v současné době chybí. Bohužel jsou aktuálně příliš drahé a pro čínskou stranu momentálně neatraktivní. Uklidnění situace by však mělo mít za následek zvýšení poptávky právě po opravdu kvalitních kouscích, které by předešly případně obdobné epidemii. Zároveň se předpokládá, že se zvýší zájem o výrobky pro zdravý životní styl, vitamínech a organických potravinách či cereáliích. Tyto výrobky po skončení epidemie budou velice žádané a budou ochotni za kvalitní produkty připlatit víc, než tomu bylo před koronavirem.
Čína je pro naši zemi druhým největším dovozce, co je ale překvapivé, že je také pro nás Čína 17. největším trhem pro export. Celkový vývoz byl v předchozím roce učiněn v hodnotě 56,6 miliardy korun. Dovoz dosáhl téměř 616 miliard korun.
ilustrace viru
Nabízená pomoc
Čínská vláda nabízí, jak bylo uvedeno, společnostem, které podnikají na jejich území zmírnění dopadu epidemie tak, že mohou žádat například o snížení úrokových sazeb či odklady splátek nebo úlevu na nájmu či odvodech na sociálním pojištění.
Zpřísnění podmínek
Pro obnovení provozu je nutné však žádat místní samosprávu o povolení, které je uděleno pouze v případě, že společnost splní řadu protivirových opatření, ať už se jedná o zajištění speciální místnosti pro člověka, který má teplotu či povinnost rozdávat i měnit pravidelně roušky a řádně používat na každém pracovišti dezinfekci.
 
 

Případy, kdy rozhoduje příjem

Samozřejmě zde máme takové ty případy, které asi napadnou každého. Jsou to případy, kdy si kvůli nedostatečnému příjmu nemůžete dovolit drahé jídlo, drahé dovolené nebo například novou elektroniku či nějaké nové auto. Jsou to případy, které mrzí každého z nás, ovšem nikdy to nezabolí více než tehdy, když vám dokonce odmítnou dát půjčku, protože máte nedostatečný příjem. Proč je vlastně příjem tak neskutečně důležitý v případě posuzování potencionálního dlužníka?hromada kovových mincí na záběru fotky

Příjem je rozhodující faktor, který může být opravdu alfou a omegou vašeho půjčování. Příjem vlastně symbolizuje to, kolik peněz si můžete dovolit splatit. Jen si vezměte situaci, kdy si vezme půjčku několik milionů, ale váš příjem – čistý, bez nájmu, dluhů a dalších nákladů – sahá například do výše jenom několika tisíc, ať si to představíme, třeba jen tři tisíce korun vám zbydou každý měsíc.

Teď si představte, jak dlouho byste z těch tří tisíc financovali tu půjčku. Dejme tomu, že byste využívali opravdu plné tři tisíce proto, abyste zaplatili jeden milion korun. Trvalo by vám to zhruba tisíc měsíců, než byste splatili milion. A pokud to vypočítáme na roky, tak by vám to trvalo více než osmdesát let. To abyste si vzali půjčku kolem deseti, abyste měli v devadesáti splaceno.

Nejhorší na tom ale je, že někdy je půjčka to jediné, co stojí mezi vámi a vyšší výdělečností. Celá řada zaměstnání totiž vyžaduje (pokud jde o dobré zaměstnání), abyste měli vlastní vůz a byli tak schopni se vozit po celé republice, například pokud jste obchodní zástupce. Mnoho firem také dělá celou řadu věcí pro své zaměstnance. Ale někdy se prostě stane, že abyste přesvědčili zaměstnavatele, že jste skutečně hodni těch několika desítek tisíc, musíte ho přesvědčit. Minimálně slušné oblečení je naprostý základ. A i takové slušné oblečení stojí, tedy pokud ho kupujete naráz a rychle.člověk hledající s dalekohledem peníze

Nic z tohohle ale nemusíte řešit, pokud je vaším cílem hypotéka bez dokládání příjmů. Díky ní totiž nezáleží na vašem příjmu a vy tak máte unikátní příležitost získat velký finanční obnos na cokoliv, co si přejete.

Je hypotéka bez registru bezpečná

Je smutným faktem, že i lidé s nízkým příjmem nebo ti, kteří již mají nějaký dluh, touží po vlastním bydlení. A není divu, mít vlastní střechu nad hlavou má skutečně mnoho nesporných výhod. Avšak pokud si chtějí vzít hypotéku, obvykle bývají odmítnuti, právě kvůli své finanční situaci nebo předchozím dluhům, kdy jsou považováni za rizikové klienty, u kterých je velká pravděpodobnost, že by danou částku nespláceli. I pro ně však existuje řešení.dům na prodej

Je jím hypotéka bez registru. Co to znamená? Jde o jeden z druhů hypotéky, kdy při podání žádosti není kontrolováno, zda mají záznam v registru dlužníků. To znamená, že na ni dosáhnou i lidé, kteří by jinak byli odmítnuti.

Je nutno poznamenat, že záznam v registru nemusíte mít vlastní vinou. Nejsou výjimkou případy, kdy si jeden z partnerů vzal na druhého půjčku, kterou pak neplatil. A i když už máte všechny dluhy splacené, výmaz není automatický. Je potřeba si podat žádost. To je však fakt, který mnoho lidí neví. Obvykle mají o tomto seznamu jen mlhavé tušení, natož aby věděli, jak vše přesně funguje. A tak se může snadno stát, že i osoba, která se už ze svých finančních potíží dostala, je stále vedena jako neplatič a žádost o půjčku či hypotéku je jí zamítnuta.

Avšak mnozí přistupují k hypotékám bez registru opatrně. Koneckonců, proč jsou firmy ochotny podstoupit takové riziko, že klient nebude částku splácet? A to je v tomto případě, přiznejme si, poměrně vysoké. Není tedy divu, že firmy, které tuto službu nabízí, mnozí podezírají z téměř nezákonných praktik. Je tomu ale skutečně tak?rozestavěný dům

Popravdě, obvykle ne. Pokud řádně splácíte, pak nebudete mít větší problémy, než když si vezmete kterýkoliv jiný typ. To však neznamená, že se firmy proti tomuto riziku nebrání. Jedním z opatření, která dělají, jsou vyšší úroky a poplatky, ale existují i další.

Pokud je to tedy pro vás jediná možnost, obvykle se nemáte čeho bát. Neuškodí však si firmu předem prověřit a řádně si přečíst ještě před podpisem smlouvu. Koneckonců, jde o vaše peníze.