Kdy do banky míříte zbytečně?

Naše banka by tu měla být pro nás v případě jakéhokoliv finančního problému. Jenže už dávno neplatí, že banka nám podá pomocnou ruku, kdykoliv jí potřebujeme. Pokud si chceme splnit sen o vlastním bydlení nebo nové auto, bez hypotéky se nám to ve většině případů nepoštěstí. Právě pro takové případy je tu banka, která svým klientům dokáže nabídnout úvěrové produkty na míru. Jenže jak už je nám jistě známo, i banky mají své ale…

počítání peněz

Striktně nastavené tabulky některých bank jsou pro některé klienty opravdu nemilosrdné a tak se může stát, že i přes veškerou snahu nakonec žádost o úvěr banka zamítne. V některých případech přitom můžou být důvody pro zamítnutí úsměvné, jenže pro banku jste v tu chvíli rizikový žadatel a tolik potřebný úvěr vám zkrátka nenabídne. Jsou ale předem dané situace, na základě kterých nepochodíte u žádné banky. Víte, které to jsou?

  • Nepravidelný nebo doložitelný příjem

Nemůže nebo nechcete doložit měsíční příjem své bance? V takovém případě s vámi banka nebude ztrácet čas! Maminky na mateřské dovolené, studenti nebo zaměstnanci ve zkušební době, všem těmto žadatelům banka úvěr zamítne, jelikož představují příliš velké riziko. Banky totiž vycházejí z tzv. bonity klienta, která se stanovuje podle příjmů a výdajů žadatele.

  • Registr dlužníků

Další častý problém, proč řada žadatelů nakonec tížený úvěr nezíská. Stačí jeden jediný prohřešek při placení svých účtů a rázem se může v registru dlužníků objevit negativní záznam pod vaším jménem. Je jedno, že jste tento finanční prohřešek už dávno napravili, záznamy zůstávají v registru dlužníků i několik let. V případě insolvence je to dokonce celých pět let.

štos bankovek

Řešení existuje!

S řešením přišly nebankovní společnosti, které čekají na klienty, kterým byl úvěr v bance zamítnut s otevřenou náručí. Americká nebankovní hypotéka bez doložení příjmu je skvělou možností, jak nakonec vytoužené peníze přeci jenom získat.