Ubytování Červená Voda

Hledáte tuzemskou dovolenou a chcete si to pořádně užít? Rozhodně nechcete bydlet pod stanem v kempu, ale chcete se ubytovat v pohodlném a kvalitně zařízeném apartmánu v příjemném horském prostředí? Našli jste to správné ubytování červená voda Hpapartmany.cz. Naše apartmány jsou výhodně umístěné jak pro letní, tak pro zimní dovolenou. Víte, že budete ubytování přímo u sjezdovky s celoročním provozem? Chcete přijet v létě? Bude-li hezky, vezměte kolo, nechte se vyvézt lanovkou a užívejte si adrenalin při jízdě dolů. Nebo využijete příjemnou dojezdovou vzdálenost k resortu Dolní Morava, kde je nespočet možností, jak strávit aktivně volné dny. Máte-li malé děti, i ony si tam užijí plno radosti a dojezd autem je otázka chvilky. Navštívit můžete i rozhledny v okolí, např. Křížovou horu.

kolo sjezd

Bude-li škaredě, můžete zajít do Červené Vody do kina, nebo navštívit jedno z blízkých měst, jako je Šumperk, Zábřeh nebo Jablonné nad Orlicí. Chcete přijet v zimě? Přímo ideální! Lanovku máte u apartmánu, lyže si můžete nasadit už u dveří. Využít můžete i řadu běžkařských tratí. Bude-li škaredě, využijte blízkosti Velkých Losin a jejich termálních koupališť.

lyžování

Všichni doufáme, že letos už budou uvolněné všechny covidové restrikce, ale máte-li přece jen obavy z cest do zahraničí, je ubytování v rodinných apartmánech tím pravým řešením vaší dovolené. Daleko od každodenního stresu, v klidu, v přírodě, načerpáte snadno novou energii. Můžete se aktivní dovolenou fyzicky unavit, ale psychika, ta bude na maximu štěstí. Dáváte-li přednost aktivní dovolené před válením se u moře, bude ubytování červená voda pro vás to pravé. Nezavrhujte dovolenou v České republice, i naše resorty jsou schopny vám nabídnout služby na světové úrovni za tuzemské ceny. Ať milujete lyže, kolo, nebo jste turista, jste v apartmánech v Červené Vodě na tom správném místě.