Jak stáhnout zvuk z videa z YouTube?

Všichni známe portál YouTube, plný našich oblíbených videí – ať už se jedná o roztomilá zvířátka, videa celebrit, či snad hudební klipy a představení orchestru, někdy si potřebujeme zvuk z videa uložit do našeho vlastního zařízení, pro pozdější poslech. Jak to ale udělat?Samozřejmě, mohli bychom využít složité nahrávání obrazovky, a pak z videa ručně vyjmout zvuk. Nebo bychom si snad za takovou službu zaplatili někomu na internetu, aby ji za nás vykonal. Neexistuje ale jednodušší nástroj? Nástroj, který by tohle vše dokázal zcela zdarma?

YouTube

Stáhnout z Youtube mp3 https://www.stahujvidea.cz/youtube-video-downloader je důvěryhodná stránka, která přesně toto dokáže. Vyjme z videa audio, které se Vám automaticky stáhne do zařízení. Stačí pouze vložit požadovanou webovou adresu videa (kterou naleznete v horní části prohlížeče), kliknout na tlačítko s obrázkem a za pár minut máte staženou Vaši oblíbenou písničku, skladbu, či cokoliv jiného! A to všechno je zcela zdarma, bez skrytých poplatků či zbytečných reklam, které ruší celkový dojem. Jednodušší by to už být nemohlo!

Tato funkce je přístupná všem uživatelům internetu, nebojte se tedy stáhnout jakékoliv audio z libovolného videa hned teď – Vaši oblíbenou píseň či tu skladbu, co možná učíte hrát na klavír. Neexistují tu limity, a to ani v délce videa, podstatné je mít dost úložiště na svém vlastním zařízení. Povětšinou staženou zvukovou stopu naleznete v knihovně audií.

Zvuk

Audio můžete stáhnout do jakéhokoliv zařízení, do počítače, tabletu i mobilu – postup je vždy stejný. Stejně tak nezáleží na operačním systému. Tato stránka má vše, co jste kdy hledali, nemusíte tedy používat žádnou jinou stránku s podobnou funkcí, který by nemusel být bezpečný pro Vaše soukromí. Buďte opatrní a vybírejte s rozvahou, o své soukromí nechcete přijít.