Originální šperky

Všechny ženy či dívky, chtějí vypadat dobře a chtějí se líbit svému protějšku. A právě kvůli tomu tu jsou dekorace, ať už náušnice nebo prstýnky či řetízky. A právě proto si dneska probereme originální šperky Adelvomack jejich šperky v sobě totiž ukrývají cosi magického a to je láska, vzpomínka ale i příběh osoby která ho nosí nebo si ho chce pořídit. Tyto senzační originální šperky si můžete nechat vyrobit přesně podle vašich mír a představ. Další senzační nabídkou je že si můžete nechat vyrobit šperk s drahými kameny a jako bonus si můžete samy vybrat a říct si jak kámen tam budete chtít. Jejich šperky jsou vyráběny s lásku a celým srdcem :). Ke svým zákazníkům jsou velice příjemní a milí.

řetízek se lžičkou

Co se týče materiálu tak máte na výběr ze stříbra, zlata ostatní, cenově se pohybují od 1 900 Kč do 16 800 Kč. Takže pánové pokud bude mít vaše polovička narozeniny nebo jí chcete udělat pouze radost je tohle to pravé pro ní, neuděláte jí jenom šťastnou ale také nádhernou a okouzlující. Velikosti prstenů jsou od 50 do 63, Co se týče náhrdelníků jejich rozměry jsou různé. Například : Stříbrný řetízek se „lžičkou“ má rozměry 70 cm x 17 mm, Ale třeba naopak Náhrdelník se sladkovodními perlami má rozměr 48 cm

Seženete tam tedy – Řetízky, náhrdelníky, náušnice a prsteny.

logo

A víte jak se vybírají velikosti prsteny ?

Při výběru velikosti prstenu máte dohromady 4 možnosti.

1) Změříte si prst přímo ve zlatnictví kde prsten kupujete

2) Měření podle prstenu který vám padne na prst, pokud potřebujete zjistit velikost vaše prstu aby jste si mohly udělat prsten na zakázku, stačí si vyzkoušet jiný prsten a poté to změřit podle toho který vám seděl tak akorát.

3) Obvod vašeho prstu se dá změřit i pomocí obyčejného provázku.

4) A jako poslední možnost je že si koupíte tzv. jednorázový měřící pásek, který po změření vyhodíte.