Hadice k bazénovému vysavači

Jistě vám asi došlo, že bez vysavače to opravdu nepůjde. Když už tohle máte, určitě budete potřebovat i hadice o nejrůznějších rozměrech, aby voda mohla přitékat do filtrace a také odtéct zpátky. Máme pro vás skvělou nabídku nejrůznějších vysavačů, vypuštění bazénu na konci sezóny, zazimování a solární ohřevy a podobně. V naší nabídce naleznete několik skvělých příslušenství, které využijete na 100 %. Když jdete do bazénu, určitě byste se chtěli osprchovat normální vodou, která je bez chloru a bez nějakých daných chemických tekutin. K tomu slouží solární sprcha.

hadice

Díky tomu, že se bude ohřívat voda pomocí slunce, bude teplá a vše bude skvělé. Aby všechno fungovalo tak jak má, je důležité zapojit do solárního ohřevu hadice, které jsou v černé barvě, aby poutaly sluneční paprsky a voda se mohla ohřívat. Také je můžete použít k obyčejné filtraci, aby se všechno správně zapojilo a všechno správně fungoval, tak jak se předpokládá. Vyberte si barvu bílou, modrou nebo klidně i černou barvu nejdelší varianta, kterou zde máme dlouhou v maximální délce 51 mm a průměrné průměry hadic 38 mm či 32 mm. Nabízíme vám hadice k bazénovému vysavači.

vysavač

Příslušenství

Nestačí mít pouze bazén. Musíte se starat o to, aby všechno správně fungovalo a všechny hadice, aby byly opravdu v požadované kvalitě a byly dobře zapojené a o čistotu vody se postará bazénová filtrace, díky které budete mít vodu neustále v pohybu, a nebudu se v ní množit nejrůznější kolonie nic. Díky vysavači, který dosáhne opravdu daleko, vyčistí všechny nečistoty, které jsou na hladině či na dně a na stěnách celého koupaliště. Nesnášíte ten povlak, který se skrývá na podlaze či na stěnách a má zelenou barvu a zapáchá? Díky vysavači kartáč se a všeho zbavíte. Ke všemu potřebujete hodně příslušenství.
Zvolte si jako partnera pro obchod nás. Nikoho nezklameme.