Zvolněte a žijte pomaleji

Žijeme v době, kdy je všechno hrozně rychlé a lidi neustále jen někam spěchají. Pokud bydlíte ve větších městech, tak to znáte až moc dobře. Přeplněné tramvaje a metra, kde si lidi jdou jen za svým a nehledí doprava a ani doleva a co víc, nehledí na ostatní lidi. Takhle to ale moc dlouho nepůjde… Musíte se naučit žit pomaleji a chtít si věci více vychutnávat než od nich rychle utíkat k těm dalším.
zoufalý scénárista
Pokud máte pocit, že Vás poslední dobou pořád buzeruje šéf v práci a nemá vůbec pochopení pro to, že jste také jen člověk a můžete být někdy unavení, tak by možná stálo za to se zamyslet, zdali je pro Vás daná práce opravdu tak důležitá a jestli náhodou není důležitější žít klidný a spokojený život. Také se někdy stává, že máme tendenci kopírovat chování ostatních a promítat ho pak do svých osobních vztahů a sfér, kde bychom to ani nechtěli. Ujistěte se tedy, že se nechováte k někomu tak, jak sami nechcete, aby se někdo choval k Vám. Vždy si vše promyslete a zkuste se vžít do kůže toho druhého a zjistíte, jak moc nepříjemné může kolikrát být to, co říkáte. Jak na to a co s tím dělat se můžete dočíst na: .
dívka s diářem
Pokud máte pocit, že vlastně nic nestíháte, znamená to jen jediné. Nabrali jste si na své tělo víc, než je schopné unést a bylo by vhodné něco ze svého programu vypustit. Udělejte si seznam priorit ve svém životě a jen těch se držte a pro ty a na nich pracujte. Pokud máte nějaké velké sny, tak se je nebojte realizovat. Ono se někdy vše ze začátku zdá strašně složité, ale často to jsme jen my, kdo tomu stojíme v cestě, protože jsme příliš vystrašení na to, abychom vystoupili ze své komfortní zóny, na kterou jsme si zvykli a udělali něco nevídaného, co nás posune kupředu o několik kroků najednou. Nebojte se tedy udělat změny ve svém životě. Jak se říká, když něco někde končí, tak zároveň i něco nového začíná, a to je přeci úžasná rovnice života.