Vybíráme kabelku

Každá žena potřebuje mít ve svém šatníku minimálně dvě kabelky. Jednu vetší, do které se vejde od peněženky, mobilu a klíčů až po kosmetiku, parfém, diář, a nebo třeba i ultrabook. Menší kabelka slouží opravdu jen pro ty nejnutnější věci a vyrážíme s ní třeba na párty, plesy a do restaurace. Když si vybíráte kabelku, díváte se spíše na její design než na její praktičnost a vhodnost. Samozřejmě lásce na první pohled se nevyhnete, ale zkuste u nákupu trochu přemýšlet. Většinou víme, jestli chceme koupit velkou kabelku, do které se vejde formát A4 nebo crossbody kabelku na nezbytnosti, ale už nehledíme na praktické umístění kapes, barevnou vhodnost a použitý materiál. Pojďme se podívat, jak efektivně vybrat kabelku ať už do práce nebo do města.

černá kabelka

Velikost kabelky máme vybranou, pokud si však nejste jistí, popřemýšlejte, co všechno v ní chcete nosit. Poté se rozhodněte, jestli vybranou velikost kabelky přeci jenom ještě nepřehodnotíte. Pak se zaměřte na barvu. Kabelka je věc, kterou nosíme dlouhodobě, proto je potřeba vybírat takovou kabelku, která bude doplňovat náš outfit. Máte rádi barvy a rádi se oblékáte do různých barevných kombinací? Nejvíce se vám bude hodit jednobarevná černá, hnědá, šedá nebo bílá kabelka. Pokud však nosíte méně výrazné minimalistické outfity, můžete si dovolit pořídit barevnou kabelku.

kabelka

Také neopomíjejte materiál, ze kterého je kabelka zhotovena. Velice elegantně a luxusně působí dámské kožené kabelky, které jsou velmi odolné a při správné péči vám dlouho poslouží. Koženkové kabelky jsou taktéž velice žádané, avšak rozhodně nevydrží tolik, co kabelka z pravé kůže. Koženkové kabelky jsou také výrazně levnější, než kožené kabelky. Pokud ale hodláte kabelku nosit často, doporučujeme do nové kabelky investovat. Kvalitní kabelka bude nejen hezky vypadat, ale také vám dlouho vydrží.