Uspořádejte pro své přátele speciální zahradní párty


Udržujete dobrý přátelský vztah se svými kamarády či kolegy ze zaměstnání nebo spolužáky? Pak byste pro ně mohli uspořádat zahradní párty. Stačí se omluvit na vhodném termínu, například od pátku odpoledne i s noclehem až do sobotní noci či nedělního rána, a vybrat od každého poměrnou částku, která poslouží pro nákup občerstvení a zábavy.

párty stan

Nenechte se zaskočit počasím – uspořádání zahradních akcí je výhodné v tom, že tu může být jednorázový kuchyňský servis (talířky, příbory, misky, sklenice či kelímky), a zahradní levný plastový nábytek, jehož poškození by nepřineslo výraznou ztrátu do vašeho finančního rozpočtu. Zároveň ale nezapomínejte na vhodné přístřeší, jímž je stanová konstrukce. Zajistí ji služba půjčovny párty stanů Brno, která poskytuje vhodné přístřešky po celý rok.

stanové konstrukce

Sportovní aktivity – venku na zahradě je více prostoru pro volnou zábavu a kromě klábosení a posezení u stolu s občerstvením tu můžete svůj čas trávit i různou zábavou, jako je stolní nebo líný tenis, volejbal, fotbal, minigolf, petanque, lukostřelba, šipky atp. Výhodné je- je-li k dispozici zahradní bazén, který atmosféru daného prostředí výrazně vylepší. Může se tu hodit i lano na šplhání nebo houpačka s nosností pro dospělé, pokud to tamní prostředí umožňuje.

Zkuste to naboso – říká vám něco barefoot chodník? Pokud ne, vyzkoušejte někdy na vlastní kůži jeho působnost. Chůze po nerovném povrchu bosou nohou má přímý vliv na veškeré tělesné funkce, je to obdoba reflexních masáží a nejsme obdařeni citlivými receptory na chodidlech náhodou. Bohužel je lidé v současné době vůbec nevyužívají kvůli chůzi v obuvi, a to se pak odráží na našem zdraví. Častější chůze po barefoot chodníku, a třeba i v rámci nějaké párty, napomáhá nervové soustavě a mozku, trávení i krevnímu oběhu. Nabídněte tedy vašim blízkým tuto techniku, která jim zlepší a možná i výrazně prodlouží život.