Praktický a stylový cvičební úbor

Při správném cvičení se člověk zapotí. To ovšem neznamená, že by neměl vypadat stylově. A právě na toto téma se často ptají ženy, které hledají vhodný, praktický cvičební úbor, ve kterém se budou cítit pohodlně, ale také dobře vypadat.

Legíny

Oblíbenými cvičebními kalhotami už dávno nejsou tepláky, ale speciální legíny na cvičení. Ty se vyrábějí tak, aby skvěle odváděly pot, krásně tvarovaly postavu, byly pohodlné a nikde netlačily, ale aby rovněž vypadaly dobře a stylově. Vybrat si můžete dlouhé, či krátké, nebo dokonce push up fitness legíny, které vyzdvihnou a vytvarují vaše pozadí. A které jsou ty nejlepší? Například fitness legíny Flowers Yastraby, které jsou vyrobeny z příjemného elastického materiálu, mají vysoký pas, tudíž krásně schovají bříško, vyrábějí se v zářivě bílé barvě s potiskem květin. Zakoupíte je na e-shopu Disstyle za 1190Kč.

žena se rozcvičuje

Sportovní tílka a podprsenky

Pokud si nejste plně jistá svojí postavou, pro začátek bude nejvhodnější zvolit sportovní nátělník z elastické látky, který krásně zpevní vaše bříško, a odvede pot. Stylově vypadají tato tílka v neonových odstínech, ale rovněž v černé barvě nejsou od věci. V každém případě pak bude nutné sáhnout po sportovní podprsence, která vám zajistí maximální komfort při cvičení, netáhne, ani netlačí, a její největší výhodou je, že udrží vaše dámské přednosti v klidu, tudíž se při cvičení nemusíte obávat bolesti způsobené poskakujícími prsy.

cvičení jógy

Obuv

Rovněž obuv je nutné volit obezřetně, protože špatně zvolená obuv způsobí špatné držení těla, nepohodlí, a rovněž může vést k zánětům a plísním vašich chodidel. Sportovní obuv seženete v obchodech se sportovními potřebami, nebo na internetu v sekcích, které jsou věnované sportovnímu odívání.

Doplňky

Doplňky se při sportu využívají v návaznosti na to, jaký sport provozujete. Potítka na ruce jsou vhodná v případech, kdy potřebujete zamezit pocení rukou, aby vám neklouzalo náčiní. Dlouhé vlasy je vždy ideální vyčesat do ohonu, nebo drdolu, čímž zmírníte pocení zátylku a krku, a rovněž se vyhnete tomu, že se vám vlasy připletou do tváře.