Zažijte laserový adrenalin


Možná, že nejste příliš velkým příznivcem hvězdných válek, ve kterých se poprvé objevily laserové meče. Ale to, co Vám nabídnou hry v laser aréně, se jistě vyrovná Vaši sportovním výkonům v přírodě. Tomu tedy věřte.

skupina(1)

Vzpomeňte si na dobu klučičího dovádění. I když jste odmalička trávil čas na svém bicyklu, určitě jste jezdili s ostatními chlapci s větrem o závod za špiony, kteří se ve Vašem bydlišti objevili. Možná se jen přistěhovala nějaká rodina s dětmi, ale Vaše fantazie pracovala na plné obrátky! Špehovali jste podezřelé osoby, které ve Vašich dětských očích dostaly obrovské rozměry.

Nebyla snad doba dětské bezstarostnosti úžasná?

Co Vám, jako malému chlapci, chybělo? Jen nepatrné starosti Vám dělala škola a veškeré povinnosti s ní spojené. Ale jinak? Pořád jste někde lítal s ostatními chlapci a vedl souboje s dřevěnými meči. Vlastnoručně vyrobeným prakem jste ve starém lomu sestřelovali plechovky. A hra na vojáky byla na denním pořádku.

Nestýská se Vám?

Tak stýskat se Vám po bezstarostné době vážně nemusí. Vy máte jedinečnou šanci se do dob svého dětství vrátit při fantastické laserové hře , která by se také dala nazvat hrou na vojáky. I takové hry jste museli s partou Vám podobných capartů hrát. Nikdo nechtěl prohrát, to je jasné. Ale stejně jste dokázali prožívat každý okamžik takové bitvy s pořádnou vervou a neskonalou touhou po vítězství?

billboard-left(1)

Chcete znovu vzkřísit takovou touhu?

Vyměňte jednu jízdu na kole za báječnou hru v laser aréně a uvidíte, zda jste udělali dobře. Vypětí, které musíte nutně prožívat, abyste vyhráli, nebo úsilí, abyste dosáhli na vrchol svých dovedností, Vám jízdu na kole určitě vynahradí. A to několikanásobně. Vrátíte se do dětských let, kdy jste neprožívali žádnou velikou starost. Vaše mysl se vyrovná a Vy budete cítit obrovskou úlevu, i když jste nemuseli vyvinout žádnou velkou fyzickou námahu.

Ale dost řečí. Zapykejte si termín, oslovte své kamarády a jděte se odreagovat jinak. Než jen jízdou na kole. Stejně bude sychravo, možná přijde i déšť.