Každý problém má řešení

Dostat se do některého z registrů dlužníků nemusí být až tak těžké. Stačí jednou něco opomenout zaplatit nebo se s platbou více zdržet a je to tady.

  • Dokud nepotřebujete od banky určité služby, není to až tak velký problém.
  • Ten nastane ve chvíli, kdy se dostanete do úzkých a potřebujete nutně půjčit peníze.

smlouva

Banka vám půjčku poskytnout odmítne, protože se před tím nezapomněla podívat právě do některého z registrů.Pokud jste podnikatel, pak není problém si zažádat o podnikatelský úvěr u některého nebankovního poskytovatele. V tomto případě nebudou registry nikoho příliš zajímat. A nemusíte také dokládat svůj příjem. Ani jeho nízká hranice není na závadu. Jediné, co budete potřebovat, je vhodná nemovitost, kterou jste ochotni do celé akce vložit. Stačí ji nafotit a fotografie poslat spolu s on-line žádostí na určenou adresu.

Stačí najít tu správnou cestu

Během několika hodin budete kontaktováni pracovníkem, který s vámi vše potřebné prodiskutuje. Ještě stále není nic závazné. Nikdo na vás nebude tlačit, abyste podepsali za každou cenu.

  • Pokud si to rozmyslíte, nic se neděje.
  • Alespoň budete vědět do budoucna, jaké máte možnosti.

Rovněž se nevybírají žádné poplatky předem a ani se nemusíte obávat žádných poplatků za předčasné splacení. Nebankovní hypotéky nebo také americké hypotéky https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/hypoteka-bez-registru/ se vyznačují několika věcmi, které je odlišují od podobného produktu v bankovním systému.

dohoda

  1. Není zapotřebí dokládat výši příjmu.
  2. Drobné záznamy v registrech dlužníků nejsou na závadu.
  3. Vyřízení je bleskové. Může se zkrátit i na jeden den.
  4. Odpadá složité a zbytečné papírování.
  5. Exekuce a ani zástavy nejsou žádným problémem.
  6. Nikdo po vás nežádá poplatky předem.

Po podepsání smlouvy máte svou finanční hotovost prakticky okamžitě k dispozici.